Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. szeptember 28-ától a Gróf Tisza István Kórháznál bevezetett

EGYPONTOS BELÉPTETÉS
az alábbiak szerint módosul.

Belépési lehetőség a Rendelőintézet főbejáratánál történik, ahol a kórházunkba érkezők előszűrésére kerül sor (testhőmérséklet-mérés, kérdőív kitöltés).

IDEIGLENESEN a rendelőintézet melletti külső beléptető pont bezárásra kerül.

A beteg további útjának meghatározásához az előszűrő ponton lévő szakdolgozók nyújtanak segítséget.

A járvány elleni védekezésben kiemelten fontos, hogy minél kevesebb ember találkozzon egymással, illetve kerüljön egy légtérbe zárt helyiségben, ezért kérjük Kedves Betegeinket, csak abban az esetben jöjjenek kísérővel, amennyiben a hozzátartozójuk állapota megkívánja.

Kérjük, hogy az Intézetben történő belépéskor és várakozás közben egymástól lehetőség szerint 1,5 méter távolságra tartózkodjanak. Szájmaszkot hozzanak magukkal!

Megértésüket köszönjük!

Gróf Tisza István Kórház