Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Gróf Tisza István Kórháznál 2020. március 19-től bevezetett

EGYPONTOS BELÉPTETÉS

2020. április 24-től az alábbiak szerint módosult.

Belépési lehetőség KIZÁRÓLAG a Rendelőintézet főbejáratánál történik, ahol a kórházunkba érkezők előszűrésére kerül sor (testhőmérséklet-mérés, kérdőív kitöltés).

A beteg további útjának meghatározásához az előszűrő ponton lévő szakdolgozók nyújtanak segítséget.

A járvány elleni védekezésben kiemelten fontos, hogy minél kevesebb ember találkozzon egymással, illetve kerüljön egy légtérbe zárt helyiségben, ezért kérjük Kedves Betegeinket, csak abban az esetben jöjjenek kísérővel, amennyiben a hozzátartozójuk állapota megkívánja.

2020. június 13-ától a látogatási tilalom feloldásra került, de a látogatókra is ugyanúgy vonatkozik a főbejáratnál lévő előszűrés.

Kérjük, hogy az Intézetben történő belépéskor és várakozás közben egymástól lehetőség szerint 2 méter távolságra tartózkodjanak, amennyiben lehetőségük van rá szájmaszkot hozzanak magukkal!

Megértésüket köszönjük!

Gróf Tisza István Kórház