Tájékoztatjuk Önöket, hogy a berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórházban 2020. december 3-tól az alábbi szakrendelések rendelési ideje módosul.

Változások:

Gyermekpulmonológia 2020.12.07-től 2021.01.31-ig szünetel, csak telemedicina formájában receptírás és szakorvosi javaslat kiadása (telefonszám 13.00 óra után: 216 mellék)

Szemészet rendelés 8.30 – 12.00-ig (telefonszám: 159 mellék)

Urológia rendelés 8.00 – 12.00-ig (telefonszám: 394 mellék)

Fül-orr-gége rendelés 9.30 – 12.00-ig (telefonszám: 158 mellék)

Ideggyógyászat rendelés csütörtöki napokon szünetel, pénteken 10.00 – 12.00-ig (telefonszám: 161 mellék)

Belgyógyászat szünetel, kivéve a keddi napokon telemedicina formájában receptírás és szakorvosi javaslat kiadása (telefonszám: 168 mellék)

Tüdőgondozó pénteki napokon szünetel (telefonszám: 255, 529 mellék)

Kardiológia rendelés keddi napon, a szerdai és pénteki napon telemedicina formájában receptírás és szakorvosi javaslat kiadása (telefonszám: 254 mellék)

Bőrgyógyászat rendelés szerda, csütörtöki napok 8.00 – 15.00-ig (telefonszám: 688 mellék)

Nőgyógyászat rendelés 8.00 – 12.00-ig csak sürgős esetekben! (telefonszám: 559 mellék)

Gastroenterológia szűrések előzetes egyeztetés alapján (telefonszám: 588 mellék)

Idegsebészet szünetel

Phlebologia szünetel

Angiológia szünetel

Reumatológia és Fizioterápia keddi napokon előzetes egyeztetés alapján (telefonszám: 163 mellék)

Osteoporosis rendelés keddi napokon, telemedicina formájában receptírás és szakorvosi javaslat kiadása (telefonszám: 163 mellék)

Ortopédia rendelés pénteki napon előjegyzés alapján

Fizioterápia és gyógytorna kizárólag osztályos fekvőbetegek részére (telefonszám: 581, 210 mellék)

A szakrendelésekre történő előjegyzés kérés a központi betegelőjegyzés zöld számán kérhető a 06-80-204-448 telefonszámon.

Egyéb esetekben pl. receptírás és szakorvosi javaslat a kórház 54/507-555 telefonszámán és érintett szakrendelés melléke szerint kérhető.

A szűrővizsgálatok (tüdőszűrés, nőgyógyászati rákszűrés, mammographia stb.) és a fenti listán nem szereplő szakrendelések, gondozók az előjegyzéseknek megfelelően a továbbiakban is működnek.

A fent említett szakrendelések esetében a korábban kiadott előjegyzési időpontok érvényüket vesztik, melyről a betegeket kiértesítjük!

Kérjük Önöket, hogy vizsgálatra jelentkezés előtt minden esetben vegyék fel a kapcsolatot a háziorvosukkal és csak abban az esetben jelentkezzenek időpontra, ha azt a háziorvos is indokoltnak tartja! A beutaló köteles szakrendelésre kérjük, hozzanak beutalót magukkal!

Kérjük, hogy az egyeztetett előjegyzési időpontokra PONTOSAN érkezzenek, a szakrendelésre csak az előjegyzett időpontot megelőző 15 perccel korábban tudjuk fogadni!  Szájmaszk viselése kötelező a kórház területén! Kérjük hozzanak magukkal!Megértésüket köszöntjük!

Berettyóújfalu, 2020.11.30.

Gróf Tisza István Kórház