2019. október 29-én a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara  Hajdú-Bihar Megyei Területi Szervezete a berettyóújfalui Gróf Tisza  István Kórház Gyermekosztálya részére gyerekágyat és éjjeli szekrényt  adományozott.

A korszerű, többfunkciós elektromos betegágy könnyen kezelhető,  gombnyomásra kívánt magasságra állítható, a gyermekek kényelmi  funkcióját szolgálja és az oldalrácsoknak köszönhetően a  betegbiztonságot is növeli. Az átadáson a Kórház Vezetése részéről Halászné Szilágyi Gyöngyi  ápolási-igazgató, a Gyermekosztály részéről Dr. Makai Imola  osztályvezető főorvos és Csillag Anikó osztályvezető főnővér volt jelen,  akik Gombos Iréntől, a MESZK Berettyóújfalu Helyi Szervezet elnökétől  vették át az eszközöket.