Tájékoztatjuk a Gróf Tisza István Kórházba oltásra érkezőket, hogy a kórház oltópontjai az alábbiak szerint működnek:

1. Az 1-4. oltópontok a kórház Tardy utca felől, erre a célra ideiglenesen megnyitott bejáraton keresztül közelíthetők meg, ahol külön parkolóhely áll rendelkezésükre.
  2. Az 5-10. oltópontok a kórház Kerekes Gyula utca felől (Tüdőgondozó) megközelíthetők, ahol szintén külön parkolóhely áll rendelkezésre.

Az oltások előtt kérjük a regisztrációt elvégezni a https://vakcinainfo.gov.hu oldalon.

Kérjük Önöket, hogy a megadott időpontok előtt 10 perccel jelenjenek meg a kijelölt oltópontokon és a megadott, illetve foglalt időpontokat tartsák be.

Az oltásra az alábbi dokumentumokat szíveskedjenek magukkal hozni:

• személyi igazolványt
  • TAJ kártyát
  • lehetőség szerint az előre kitöltött és aláírt hozzájáruló nyilatkozatot (az 1. és a 2. oltás alkalmával is)
  • az 1. oltás alkalmával kapott oltási igazolást
  • várandós nők és szoptató anyák esetén az itt elérhető hozzájáruló nyilatkozatot kell kitölteni (az 1. és a 2. oltás alkalmával is)
  • a 16 és 18 éves fiatalok esetében a kinyomtatott, kitöltött és szülő által aláírt hozzájáruló nyilatkozatot (az 1. és a 2. oltás alkalmával is)

Kérjük Önöket, hogy aki a megadott időpontban nem tud megjelenni, a 06/30-542-0503 telefonszámon jelezze munkatársunk részére.

Köszönjük együttműködésüket!

Gróf Tisza István Kórház
vezetősége

A Hozzájáruló nyilatkozat letölthető innen!

Várandós nők és szoptató anyák Hozzájáruló nyilatkozata letölthető innen!

A 16 és 18 éves fiatalok Hozzájáruló nyilatkozata letölthető innen!