Tájékoztatjuk a Gróf Tisza István Kórházba oltásra érkezőket, hogy a kórház oltópontjai a Tardy utca felől, erre a célra ideiglenesen megnyitott bejáraton keresztül közelíthetők meg, ahol külön parkolóhely áll rendelkezésükre. Az oltópontok reggel 8:00 órától kezdik el működésüket. A védőoltásra érkezők az oltási terv alapján kerülnek behívásra, ezért felhívjuk figyelmüket, hogy az oltásra kizárólag az SMS-ben értesítettek jelentkezzenek, és a megadott időpontokat szigorúan tartsák be!

Kérjük Önöket, hogy lehetőség szerint az előre kitöltött és aláírt hozzájáruló nyilatkozatot hozzák magukkal! Az oltásra azonosításhoz szükséges okmány (személyi igazolvány, TAJ kártya) is szükséges.

Az védőoltás beadása után oltási igazolás kiállítása történik és 15 perces megfigyelési idő eltelte után engedjük el csak az oltottat.

A Hozzájáruló nyilatkozatot akár INNEN is letöltheti.

Köszönjük együttműködésüket!

Gróf Tisza István Kórház